POHŘEBNÍ SLUŽBA OTÝLIE


Nonstop bezplatná linka     800 111 002

Zařízení pohřbu

Na základě Vašich požadavků a přání Vás naši specializovaní pracovníci provedou kompletním sjednáním smutečního obřadu

Jak sjednat poslední rozloučení

Druhy pohřbů

Co budete potřebovat pro objednání pohřbu?

Předtím, než nás navštívíte, je vhodné se v rodině domluvit na následujícím

Co byste měli vědět

Vyřídíme za Vás podklady pro vystavení úmrtního listu.

Šaty, které jste vybrali k pohřbu Vašeho blízkého, předejte přímo v objednávkové kanceláři. Již není nutná návštěva patologie nebo zdravotnického zařízení.

Pokud jste omezeni pohybem volejte bezplatnou nonstop linku 800 111 002, nebo chcete vše projednat v klidu Vašeho domova, sjednáme pohřeb u Vás doma. Tato služba je pro naše zákazníky zdarma. V dohodnutou hodinu přijedeme a vše rádi vyřídíme. Ceny zůstavají stejné jako v objednávkové kanceláři

Nebo sjednejte pohřeb přes internet pomocí služby - zde je poskytnuta sleva 2000 Kč.

Podrobné informace o dalších krocích jako je odhlášení důchodu, pozůstalostní řízení, zdravotního pojištění, podklady pro vystavení úmrtního listu a další náležitostmi dostanete při sjednání obřadu v tištěné podobě v naší kanceláři.

Platby lze provádět hotově, převodem, po dohodě na splátky.

oporučujeme Vám abyste se o cenách a rozsahu prováděných služeb, vždy dopředu informovali a to z důvodů že kvalita a profesionalita pohřebních služeb se může značně lišit a zklamání jsou v takovýchto případech na celý život. Jestliže zesnulého odvezla jiná, než Vámi preferovaná pohřební služba, nejste v žádném případě povinni si sjednat pohřeb právě u ní. Volba pohřebního ústavu záleží vždy výhradně na Vašem rozhodnutí.