O nás

Jsme v Biskupské ulici

Pohřební služba Otylie s.r.o. je ve svém oboru nejstarší a nejznámější českobudějovickou firmou. Do Biskupské ulice přicházeli pozůstalí vyřizovat pohřby svých blízkých již dávno před válkou.

V roce 1997 přešla pohřební služba Otylie do soukromých rukou a dodnes funguje jako s.r.o. V současné době zařizuje přes 500 pohřebních ročně a svým klientům nabízíme komplexní služby.

1
3

Moderní přístup

Sleduje nejnovější trendy v oblasti pohřebnictví čímž může zaručit jednu z nejvyšších kvalit služeb a široký výběr nabízeného sortimentu. I z tohoto důvodů v nedávné době prošla firma kompletní digitalizací, nákupem nejmodernější techniky včetně vozového parku a novou výstavbou moderního chladícího systému.

Profesionální péče

Naši pracovníci jsou pečlivě proškolováni aby splňovali vysoké nároky na etické a morální hodnoty, které výkon tohoto poslání vyžaduje. Někteří zde plní své poslání i 30 let jako například jednatelka společnosti Vladimíra Špačková, nebo průvodce zesnulých Roman Kříž, kteří jsou absolventi speciální školy pro obor pohřebnictví.

2